Inscrición

XXVI Semana Galega de Filosofía: Filosofía e Educación


LISTAXE DEFINITIVA DE MATRICULADOS (801)

DATA 7 ABRIL 2009 (por orde alfabética)

Ollo! Calquera reclamación debe facerse por email (aula@aulacastelao.com) antes do martes 7 de abril.

ABILLEIRA SANMARTÍN XOSÉ
Abal Rúa  Julia
Acuña  Baltasar María del Mar
acuña parada teresa
ACUÑA PAZOS ELENA
Adán Villamarín María do Carme
AGRA DO PAZO XURXO
Agraso Busto Maria del Carmen
Agraso Romero Jesus
Agrelo Tubío Roberto Carlos
Aguiar Enríquez Olga
Ahijado  Flores María   Luisa
ALEGRE GARCÍA GREGORIO
ALONSO CASARES Iria
Alonso Fernández Xosé Abelardo
ALONSO GASALLA IRENE
ALONSO GONZALEZ Mª DEL CARMEN
Alonso Hermida  María
Alonso Lorenzo Mª Montserrat
Alonso Veiguela José Luis
alvarez  angueira manuel luis
alvarez  garcia pilar
ALVAREZ  VALENCIA JOSE
ALVAREZ ALONSO REBECA
Álvarez Blanco Salomé
Alvarez Caride Javier
Álvarez Díaz María
Álvarez Domínguez Lola
ÁLVAREZ FERNÁNDEZ ELISA
Álvarez García Mª Consuelo
Álvarez Lebredo Carlos
alvarez lores alfonso carlos
Alvarez Martinez Demetrio
Alvarez Núñez Mª Sabela
alvarez rodriguez aser
ÁLVAREZ TABOADA CARLOS ROBERTO
ALVARIÑAS GÓMEZ LETICIA
Amado Martinez Alba
Andrade González Jose Benito
Ante Alvarez Begoña
APARICIO MORENO PAULINO
Aparisi Miralles Amalia Filomena
ARCA OLIVEIRA MARÍA
arce rodriguez martin
arce teixeira elva
arce teixeira martin
ARES GARCIA LORENA
ARGIBAY ARCA MARIA ISABEL
Arias Núñez Xose Luis
Arias Real Manuel
Armada Rodríguez María Carmen
Armesto Fernandez Rosa
Armesto Gurdiel Amparo
Armesto Gurdiel Carmen
Ayán  Díaz MANUEL
baena blanco cesar
Barbero Patiño Eva Glroia
Barcala Ces Raquel
BARCIA MUÍÑO SUSANA
Bargiela Lemos Josefa
BARJA FRANCISCO JUAN RAMÓN
Barragán Gamallo Jacobo
Barreiro Cota Rosa María
barreiro huerga jose adolfo
BARREIRO RIOS JOSE CARLOS
Barreiro Rodríguez Raquel
BARROS JUSTO Mº PILAR
barros sueiro jose antonio
Barrreira Díaz Mª Francisca
beloso martínez mª xesús
Beloso Quiñones Juan Sebastian
Beloso Toucedo Gundar
BENDAÑA PEDROSA MARTA
bentos-pereyra rey elisa
Berciano Valderrey Baltasar
Bergantiños López Maria Carmen
Bernal Bárcena José María
BERNAL RICO DIEGO
Bernárdez  Fernández José Carlos
BESADA HERMIDA Mª MERCEDES
Besada Pereira Rocio
BESTEIRO HERMIDA ANA ISABEL
Bilbao Sarría  Mª Isabel
Blanco Imes Catarina
BLANCO PENELAS ALBERTO
Blanco Rivas Patricia
Blanco San Martín María Beatriz
blanco vazquez carmen
BOULLOSA CURRA FÉLIX ÁNGEL
brañas costas maria
BRANCO BUXÁN XOSÉ RAMÓN
bugallo chouciño soledad
BUGALLO PUENTE XOSÉ
Caamaño Feijoo Raquel
CABADO ARES MARIA
Cabaleiro Gómez Salomé
Cabaneiro Santomé Carmen
Cabido Pérez Xosé
CABIDO RODRÍGUEZ MANUEL
CABRAL ALFONSO HELENA
Cajaraville Cardama Ángela
Calderón Florido Inmaculada
calvar gonzalez gabriel
Calvar Lopez Elias
CALVIÑO BALTAR Mª VIRGINIA
Calviño Barreiro Carlos
Calviño Rodríguez Mª Jesús
CALVO  NUÑO MARIA DOLORES
CALVO VIDAL BEATRIZ
Cameo Chenlo Emilio Javier
Campanha Bermudes Noela
CAMPOS DAPENA MANUEL
Campos Sáez Enrique
Campos Sáez Mª Socorro
CAMPOS SÁNCHEZ PILAR
CARBALLAL LUGRIS MANUEL
Carballido Rey José Carlos
Carballido Romero Ana
CAROU GARCÍA Mª AMELIA
carpintero troncoso maria elena
CARRACEDO VALLE JOSE LUIS
CARRAL FERRADÁS JOSÉ MANUEL
CARRAL GONZALEZ MARIA TERESA
Carrasco Solla Andrés
CARREIRA CASTRO ARTURO
Carreño Yáñez Alejandro
CASAIS RODRIGUEZ PABLO
casal bugallo pilar
Casal Fernández Francisco Javier
Casal Malaquías Tamara maría
casalderrey paz arturo
Casales Alonso Silvia
CASTELAO GARCÍA MERCEDES
Castiñeira Monteagudo María Guadalupe
Castro Alvarez Ariel Santiago
Castro Cerqueiro Miriam
CASTRO FRAGUEIRO Mª de los Ángeles
CASTRO GARCÍA Mª JESÚS
Castro Iglesias Maria Begoña
Castro Tomé Roberto
castro vazquez rosa maria
CAVADAS  SOTO AQUILINO
Cebral Loureda Manuel
CENDÁN  FERNÁNDEZ ÍTALO
Cendón González Alexandre
CEPEDA  del   RIO NATALIA
CERNADAS CARRERA MÓNICA 
Cervantes Vieitez Isis
Ces García Santiago
CHARLÍN  ÁLVAREZ MARTA
CHARLÍN  ÁLVAREZ ALBA
CHENLO    PADIN DANIEL
Chouza Mata Manuel
Cid González Rogelia
Cifuentes Cordero Gonzalo Daniel
cobas gamallo azucena de fátima
Cobo Rodríguez Ana Mª
Collazo Calderón Mercedes
Collazo Castro Alejandro
Corbacho González Marcos
CORBAL CARBALLAL MANUEL
CORDAL  PAZ  ANA  MARÍA
Corderí Rodríguez Xosé Antón
Cores González Luis Manuel
CORES TORRES JOSÉ
corredoira nuñez francisco
Cortegoso Otero Iria
Cortés André Araceli
Costa del Río María do Carme
Costa Méndez Alejandra
Costal Criado Tomás
Costas  Garcia Mercedes
Costas Alonso OLga Rosa
COSTAS PAJARIÑO Mº CRISTINA
Cota Muñiz Isabel
couceiro bueno                                 milagros
COUÑAGO SOTO TERESA
Cousillas Fontán Mª Luisa
COUTO COUSO
COUTO GÓMEZ ALFREDO RAMÓN
COUTO PAZ M. TERESA
covacho mariño  raquel
Covelo Cartelle Mª del Carmen
crego gutiérrez tania
Crego Río María
Crespo González Rosa
Crespo Iglesias Ascensión
Cruz García Dolores
cuesta garcia beatriz
Cuñarro Abal Alvaro
Cuñarro Santas Guillermo
da Silva Méndez María Carmen
darriba dapena adrian
Davila Alonso Javier
De la Fuente Cid Mª Asunción
DE LA ROSA PRIETO ISABEL
de los santos gago maria
de novoa fernandez Esther
de Prada Rodríguez Jose Domingo
de Salvador Agra Saleta
De Toro González María
DEL RÍO RÍOS VANESA
Del Solar Martinez Pedro
DEL VALLE SUÁREZ CARLOS
DIAS  SILVA Mª purificacion
Díaz González Mº Victoria
diaz perez julia
Díaz Pérez Evaristo
Díaz Rey Eduardo
diaz ricoy david
DIAZ SANCHEZ ARSILIA
Díaz Suarez Xesus Manuel
Diéguez González Salustiano
DÍEZ BAAMONDE YOLANDA
Dios Rial Lisa
DIZ FARIÑA JUAN MANUEL
do Souto  Sotelo Mª Ángeles
Domínguez Álvarez Javier Antonio
Domínguez Araújo Lara
Domínguez barreira Mª Carmen
DOMINGUEZ MARTINEZ MIGUEL ANGEL
Domínguez Méndez Alberto
Domínguez Prieto Xosé Manuel
DOPAZO BLANCO JOSÉ
Dopico Rodríguez Patricia
DORADO CAMPOS MARIA
Doval Caramés María Jesús
Doval Méndez Ánxela
Durán Veiga Raquel
Enguídanos Floreani Mª Rita
ENRÍQUEZ VILANOVA LUCÍA
Errard Sarah
Escribano Gómez Mª Dolores
escudeiro tilve iria
Estévez Iglesias Adrián
Estévez López Mª del Carmen
ESTÉVEZ REGUEIRO ARACELI
Estévez Rodríguez Marina
Estévez Salazar M. Felicia
Fajundes  Lorenzo Luis
FALCÓN BLANCO NOELIA
FARIÑA  BUSTO M ª Emilia
fariñas vasco pilar
FAVORECIDO DOMÍNGUEZ Mª CLAUDINA
FERNÁNDEZ     FERNÁNDEZ JUAN NICOLÁS
FERNÁNDEZ     RODRÍGUEZ MARÍA JESÚS
FERNÁNDEZ  VAAMONDE PILAR
fernandez alvarez maria dorinda
Fernández Arén Monserrat 
Fernández Bañuelos Paula
Fernández Barreiro Cristina
Fernández Buján  Inés
fernández caamaño rosa maría
Fernández Casal María Sonia
Fernández Casalderrey Marina
FERNANDEZ COUSILLAS ANGELES
Fernández de Córdoba yCancela Paloma 
Fernández de Paz Teresa de los Ángeles
FERNANDEZ DE SANMAMED SANTOS RAFAEL
Fernandez Fernandez Manuel
Fernández Fernández Carlos
FERNÁNDEZ FUENTES SIMÓN
FERNÁNDEZ GAGO FRANCISCO XOSÉ
Fernández Garrido Sara
FERNANDEZ GONZALEZ DANIEL
FERNANDEZ MARTINEZ ALBA
Fernández Naveiro Juan Carlos
Fernández Pampín David
Fernández Peón Iria
FERNÁNDEZ PIÑEIRO UXIA
Fernández Places Andrés
fernandez quintiao patricia
Fernández Rei María Asunción
Fernández Rodríguez Constantino
fernandez saavedra  maria jesus
Fernández Saborido Mª Dolores
Fernández Seoane Antonio
Fernández Valenzuela Raquel
Fernández Vázquez M. Carmen
Fernández Veiga Natalia
FERNÁNDEZ VIZ JAVIER
Ferreiro Dacal Mª  Nélida
ferrer moreira santiago
Ferro Diz María Dolores
ferrrer alonso judit
FIDALGO GONZÁLEZ EDUARDO
Fidalgo Villaverde  Mª Teresa
Figueroa Castro Diego
Filgueira Moreira Sandra
Filgueira Moreira Rocío
filgueira perez angeles
Flórez de Losada Fontao Asunción
Fontán Abeijón Andrea
FONTÁN VIDAL SHEILA
Fontanes Trabazo Álvaro
Fontela López Olalla
Fontenla Alonso mª Begoña
FONTENLA FRAGUAS ESTEFANÍA
Fortes Campos  Antonio
Fortes Carames Rocio
Fortes Caramés María
Fortes Gómez Xesús
Fortes Torres Manuel A.
Fournier Kornprobst Dominique
FRAGA LÓPEZ MARÍA ERMITAS
Fraguas Monteagudo Raquel
FRAMIL BARREIRO MARTIÑO XABIER
Franco Iglesias Bárbara
Freitas Juvino Mª Pilar
freitas juvino Mª Salome
Freixido Seoane Fermín
Frías Román Teresa
FUENTES COSTA AINHOA
fuentes laiño nicanor ramón
Fuentes Nora Mª Montserrat
Fuentes Novo Josefina
galdo rodríguez Ana María
GALERÓN  GÓMEZ SONIA
Galiano Santiago Adrián
GÁNDARA ARJOMIL ISABEL
GANDÁSEGUI BARREIRO MARÍA
García Abalo María V.
garcia carracedo francisco
García Costa Xosé Luís
GARCÍA DOCAMPO  Mº PASTORA
García Eirín Miguel Angel
GARCÍA FARIÑA JOSÉ ALEJANDRO
García Fernández Isabel
García Fernández Efrén
GARCÍA FERNÁNDEZ SARA
García Macía Trinidad
García Mallo Paula
García Parada Eduardo
García Pérez David
García Ramil Manuel
GARCIA RECAMAN FRANCISCO
García Soto Luís
GAREA TRABA  ALICIA EVA
GARRIDO AGUETE YOLANDA
GARRIDO AGUETE ALEJANDRA
Garrido Moreira Luis
garrido nogueira maria alicia
garrido paz maria de los angeles
gayo tenorio j.rubén
GAYOSO BAQUEIRO XOSE LUIS
GENTO LORENZO ANDRÉS
GIL  ROBLES EVA  MERCEDES
gil troitiño esmeralda
gippini jourdan isabel ana
giraldez martínez maría inés
GÓMEZ  CUERPO ROSA MARÍA
Gómez Aparisi María
Gómez Arias María del Rocío
gomez calviño esmeralda jerusa
gómez cerdeira rosa maría
GÓMEZ GÁLKINA ELENA
Gómez Xunqueira Demetrio
GONZALEZ   GARCIA GONZALO
GONZÁLEZ  NÚÑEZ Mª LILIANA
González Barros Sheila Patricia
González Borrajo Mª del Pilar
González casas Mª de los Ángeles
Gonzalez Cidràs Ana Mª
González Díaz María Pura
González Dobarro Ana Belén
GONZÁLEZ FERNÁNDEZ ANTONIO
González Filgueira Catuxa
González García Fernando
Gonzalez Gomez Lara
González González Manuela
GONZALEZ LEAL MARIA DE LAS MERCEDES
González López Francisco
González López Ana
Gonzalez Martinez Purificación
GONZÁLEZ MIGUÉNS ROBERTO
GONZÁLEZ PÉREZ M. RITA
gonzalez portela antonio
Gonzalez Prieto Rosa María
González Ricoy Camilo
González Torterolo Ernesto
González Vázquez Mª Portal
gonzález villar maría isaura
González Viñas Mª Purificación
González Viñas Mª Luisa
GOURLAOUEN BRYSELBOUT Ghislaine
gregorio fernández Mª celia
gregorio mosquera pedro
Grela Estevez Pablo
Guede Cruz Pablo
Guede Cruz Eva
Guede Rivas Manuel
GUERRA ARIAS XIANA
GULÍAS MARQUEZ JOSÉ MANUEL
Guntiñas Rodríguez Carmen
Gutierrez de Salvador Angel
herandezde,castro Mº Jesús
HERNANDEZ  GONZALEZ JOSE DELFIN
hernández  rodríguez joaquín
Iglesias Baldonedo Maribel
Iglesias Carrete María Dolores
IGLESIAS GARCIA  BEGOÑA
Iglesias González Carlota
IGLESIAS LÓPEZ ISABEL
IGLESIAS MIRA PILAR
IGLESIAS OGANDO SUSANA
INSUA CALVIÑO ANA
Irisarri Vázquez Fco. Javier
Janeiro Espiñeira Xosé Luís
JUIZ RÍO SANDRA
JUIZ RODRIGUEZ ELENA
Lacunza Elizalde Patricia
Lado Eiriz Pilar
Lago Pérez Julia
LAMAS FERNANDEZ ELSA
LASTRA GALIANO MANUEL
LAVANDERA BRAVO ANGELINA
leal eimil rebeca
Legaspi Villamarín Xosé Bieito
leyra fernández-labandera maría 
Limeres Arias Federico
Lino Bralo Carlos A.
Liste Pernas  Alejandro
LODEIRO FERREIRO JOSE MANUEL
Lodeiro Nores Manuel
Lodeiro Portas  Antonio
LOIMIL GONZÁLEZ DAVID
Loira Torres sonia
Lojo Abeijón María
LOJO DE PAZ MIGUEL
López Berdullas Concepción
López Castro Jacobo
López Chan María
LÓPEZ CORREA MARÍA  LUZ
lopez cuevillas rodriguez elvira
lopez de guereñu polan j. luis
lópez fernández LUIS MIGUEL
LOPEZ MATEOS ISIDORO
López Mayán Mª Araceli
López Palomo Ernesto
LOPEZ PEREZ JUAN LUIS
López Sampedro Ana María
López Vázquez Otilia
López Villar Cristina 
lorenzo fernandez xosé
lorenzo paredes fátima
Lorenzo Sueiro Adelaida
LOSADA ARIAS DOLORES
Losada Pérez Alexandre
LOSADA RODRÍGUEZ LUÍS
losada vicente  josé ricardo 
Madueño Casas Jonathan
MANEIRO GARCIA SOCORRO
maquieira ucha bibiana
marcó padín pilar
Marcos Nieto Ana
Mariño   López Anxela
Mariño Baamonde Alberto
Marqués Blanco Mª Carmen
Marqués Blanco Patricia
márquez losada olalla
Martí Figueiras Manuel
MARTÍN FERNÁNDEZ PASCUAL
martín navarro ana
Martín Otero Miguel Anxo
Martínez Díaz María Milagros
Martínez García Marta
Martínez Jiménez María Elvira
MARTÍNEZ MARÍN ANGELES
MARTINEZ QUINTANAR MIGUEL ANGEL
MARTINEZ RIVAS RAQUEL
Martínez Rodríguez Verónica
martinez vilanova maria jesus
Mata Hermida Berta
MATO RODRÍGUEZ JOSÉ IGNACIO
Mauri López Xavier
MAYER GAREA JUAN  J.  FRANCISCO
MEIJÓN COUSELO MIGUEL ÁNGEL
meijueiro tobío rosa maría
Meixide Fernández Manuel
Meléndez Cabo Marina
MENDEZ ESTEVEZ ADRIAN
Méndez Portela Beatriz
Méndez Rodríguez María Josefa
MENDEZ SANGUOS MAGIN
MERA GARCÍA SARA
Mera García Alberte
MERA GONZALEZ CARMEN JULIA
Mesejo González María Olga
MIGUELEZ DEL RIEGO Pedro
Mira Martínez Manuel
Miranda Lodeiros Leticia
MIRANDA PEREZ MARIA JESUS
MOIMENTA GOMEZ  MARIA LUISA
Moína Sánchez Mª del Carmen
Monroy Castro Sandra
Moreiras Ares David
Moreno Ramos Aitor
Moreno Sande Mercedes
Moreno Villar Xosé María
morqucho barral manuel
Morquecho Cobas Violeta
Mosquera Fociños Marta
Mosquera Patiño Mª Sandra
Mosteiro Agrafojo María del Carmen
Mouriño López Eva
Mouriño Rodríguez Margarita
Mouriz Barja María Isabel
MUÑIZ  FERNANDEZ Mª ESPERANZA
muñoz maillo carolina
Muñoz Sánchez-Brunete Javier
MURADAS ARCAY LUCIA
Navarro Colorado Gonzalo
Názara Sabarís Berta
NEGREIRA VILACOBA XULIO FERNANDO
Nieto García Antonio
Novoa Garcia Justa
Núñez Desiré María Jesús
Núñez Deza  Olalla
OCAMPO CARDALDA PEDRO ALFONSO
oliveira malvar mercedes
Orcajo Guerra,  Paloma
Orosa Peteira Antonio José
ORTIGUEIRA  HERMIDA MATILDE ISABEL
ORTIGUEIRA HERMIDA MARIA DOLORES
ORTIGUEIRA HERMIDA Mª DEL MAR
ORTIZ REY JUAN FRANCISCO
OSORIO ARAN SILVIA
Otero Agra Manuel
OTERO ÁLVAREZ AITANA
Otero Casalderrey alba
Otero Fontán Ana
OTERO HUERTAS PABLO
otero lópez Manuel
Otero Vizcaíno Iria
PADILLA HERDIA CARMEN
Padín Ogando María Fernanda
PADRON PADRON LUIS
Pais Balsalobre César. J.
Pampín Rodríguez Mª Dolores
Panero Louzán Sara
PARDO FERNÁNDEZ MARÍA
pardo nuñez teresa
PAREDES PAZOS Mª LUISA
Patiño Abeixón Olga
Patiño Pérez Santiago
Paz  Fajardo Manuel  María
PAZ DÍAZ SUSANA
Paz Díaz Ricardo
Paz Jiménez Iñaki
Paz Maneiro Mª del Rocío
Paz Martinez Pablo
Pazos Otero Alicia
Pazos Otero MªEva
PAZOS QUINTILLÁN Mª AIDA
Pedrosa González Mª Jesús
PEDROSA RODRIGUEZ NURIA
Pedrosa Rodríguez Mª Aurea
Peláez Sabell Carlos
PEÑA GIL MARIA ISABEL
PENA GIL  Justo
Pena Monelos Patricia
pena tosar eva
Pereira Fariña Martín
Pereira Meire Alexandre
Pereira Morata Xurxo
Pereiro Gómez Luís
Perellon Alfonso  Ruben
Pérez Arenas  Angel
PEREZ BUJAN FELIPE
Pérez Cardoso Marcos
PEREZ ESPIÑA Mª ELVIRA DOLORES
Pérez Fernández Ricardo
Pérez González Roberto
PÉREZ HERNÁNDEZ BENITO
Pérez López Jesús Gonzalo
Pérez López  Susana
Pérez Presa Mercedes
Pérez Torrón Lorena
Pérez-Santamarina Feijóo Beatriz Fátima
Pernas Lorenzo Mª Carmen
PIAY DURÁN  RAFAEL  J.
picans villar matilde
Picher Nuñez     Maria Teresa
PICOS RIELO MARIA ISABEL
piñeiro tubio xurxo
PINTOS LAMOSO BENIGNO C.
Pintos Recarey Manuel
Pintos Senra Eugenio
Pita Albo Carlos
Pombo Añón Alberto
ponte domínguez jesús
Portas Pérez Teresa
Portela Castro Jesús
Pose Facal Maria
POSE RIAL ENCARNA
poza magdalena ramon
PRADO RODRÍGUEZ ANTONIO
Puente Pagán (de la) Borja
puga vilaboa monica
Puigdesens Iglesias Jordina
Queimaliños Pérez María de los Ángeles
Queiruga Pais Araceli
QUEVEDO RODRÍGUEZ MANUEL
quintans lorenzo david
Quintáns Nine José
QUINTEIRO MORENO MARIA CARMEN
Quintela Pérez María Luisa
Rafael Balsa Mario
RAMIL ACEBO FRANCISCO 
RAMIREZ CORTEGOSO  MARIA DEL CARMEN
RAMOS DEVESA FERNANDO AVELINO
Ramos Suárez Alejando Santiago
Reboreda Campo Asunción
redondo sandoval alba
Regal Fernández Luis
Regueira  Varela   Ramón
Regueira García  Ana Ruth 
Reguera  Reguera Patricia 
reguera míguez josé daniel
REI PAZOS DÁNAE
Rey  Goberna Lisardo
REY  OTERO JOAQUIN MARIA
rey estraviz olga
Rey Gómez Jessica
Rey Sobral María del Carmen
Riesco Martin Modesta
Rigueira Ferreiro José Ángel
RIGUEIRA MUINELO CRISTINA
Rigueira Rodríguez María Teresa
Rigueiro Mesejo María Olga
RILO CHAS Mª ROSARIO
Rios Bergantinhos Daniel Alexandre
Rivas Cao Mª Begoña
Rivas Fontán Benito
Rivas García Consuelo
ROBLEDO MUÍÑA CARME
RODRÍGUEZ   CASTRO Mª  EUGENIA
Rodríguez  Area Ana Mª
Rodríguez  Cabanas Mª Carmen
RODRÍGUEZ  RODRÍGUEZ Mª VICTORIA
RODRÍGUEZ  RODRÍGUEZ ELADIO
Rodríguez Alba Verónica
RODRIGUEZ AMADO ANGELES
RODRIGUEZ CARBALLAL VIOLETA
Rodríguez Domínguez Aida
Rodriguez Farran  Miquel
Rodríguez Fernández Angel
RODRIGUEZ FONTENLA ANA MARIA
Rodríguez García Oscar
Rodríguez Herrador Yasmina
Rodríguez Lorenzo María Teresa
Rodríguez Lorenzo Ana Patricia
Rodríguez Magariños Antonio José
Rodríguez Márquez Cristina
Rodríguez Márquez Clara
rodriguez martinez Maria Jose
Rodriguez Moreiras Mª Eugenia
Rodriguez Perez Iago
RODRÍGUEZ PRIETO MARÍA DEL PILAR
rodriguez resino cristina
Rodríguez Rivada David
Rodriguez Rivas Xoan Xose
RODRÍGUEZ RIVAS MARÍA 
RODRIGUEZ RODRIGUEZ SERAFIN
Rodríguez Rodríguez María del Carmen
RODRIGUEZ SEIJAS HENAR
Rodríguez Toimil Abilio
Rodríguez Valcarce  Mª Remedios
Rodríguez Varela Dolores
Rodriguez Villar Inmaculada
Roge Mas Aida
Rogel Cancelo Sara
ROMERO SARTAL BELEN
Ron Rivas  Paula
Rooney Tomas
Rosales Couso Maria del Pilar
Roura Javier Myriam
ROZAS DOMINGUEZ RAMON
ROZAS LOSADA ALEXIS
RUBIANES DE LA CRUZ MARÍA UXÍA
Rubín Álvarez Abraham
RUBIO FRANCOS MONTSERRAT
ruiz correa ines
Ruiz Seco Ramon
saenz-diez cabello pilar
Salgueiro Caamaño Paula
Sampedro Garrido Antonio
sánchez blázquez maría milagros
Sánchez Domingo Fernando
SANCHEZ MUÑOZ-REDONDO SONIA
Sánchez Rego Sergio
Sánchez Rego Regina
Sánchez Rivas Rosa María
SANCHEZ VAZQUEZ SONIA
santiago esperon    amalia
Santiago Martínez Irene
Santos Calviño Mª del Pilar
santos perez marta esther 
SANTOS SUÁREZ LAURA
sarandeses lópez m. blanca
selas canga maria
señoráns varela olalla
Seoane Encinas Mª del Carmen
sequeiros loira josefa
shiluba nina petrovna
silva bernárdez MARIA PAZ
SILVELA COSTOYA MARIA LUISA
soage portas natalia
sobradelo lesende berta
Sobrino Rey Javier
Soliño Díez Santiago José
SOLLA SOBRAL LUCÍA
SOLLA VIDAL Mª EMMA
Solórzano González Enrique
SOMOZA LÓPEZ MARIA MERCEDES
somoza salgado Jesus
soto boullosa sonia
SOTO PRESAS MARIA AMALIA
sousa rodríguez xosé bieito
Souto Armesto María
Suanzes Peña María José
suarez abel miguel
SUAREZ ALVITE BELEN
SUAREZ BORDAS MANUEL
TABOADA ARGIBAY JOSÉ CARLOS
TABOADA SOLLA MARTA
TABOADA SOLLA EMMA MARÍA
TALLON FONTAO Mº DEL CARMEN
Teira Fernández Isidoro M.
TEMES  SUAREZ ROSARIO  MARIA
Tenreiro Bouza Mª Luisa
TESTA FERREIRO Mª MONTSERRAT
Torrado Sánchez Xavier
TORRES ABAL MARIA LIDIA
Torres Caneda Ana Maria
torres cubeiro manuel
Torres París Ricardo
tortajada bermúdez mónica
TRASTOY CUBA MÓNICA
Trastoy Cuba María Jesús
trigal  soto luis
TRINIDAD MERALLO Mª AURORA
TRONCOSO  GONZALEZ BERNARDO
ucha barros emilio josé
Vaamonde Rodríguez Carmen
Valderrama Botana Marta
Valenzuela Viz Sara
varela diez clara
varela esteban juan
VARELA QUIÑONES MARÍA JOSÉ
Varela Rodil Benigno
Vázquez     Quintáns Mª Olga  Amparo
VÁZQUEZ BARBAZÁN DAVID
Vázquez Botana Xabier
Vázquez Costa Emma
Vázquez Díaz Sabela
VÁZQUEZ LÓPEZ MARÍA ISABEL
Vázquez Martínez María Jesús 
Vázquez Otero Juan Carlos
VAZQUEZ PEREZ JAIME
Vazquez Reinoso Eulogio
VÁZQUEZ ROSALES BEATRIZ
VÁZQUEZ VALE RAMÓN  VICENTE
Vázquez Villar Bieito
veiga güimil alex
Veiga lage Jose Luis
Veiguela Reigosa Maria Isabel
veleiro souto  belen
VELO BARREIRO ANA MARÍA
Verán Pais Inés
VICARIO QUINTANA JOSEFA
Vicente González Laura
Vicente Trigo Xosé Manuel
vidal caamaño guadalupe
Vidal Collazo María Luísa
Vidal Laiño José Luis
Vidal Laxe Sira
Vidal Loureiro Mª de los Milagros 
Vidal Pazos Maria Carmen
Vidán Ortiz  Isabel
vieitez touriño lucia
Vigil Touza Iria
Vilanova de la Torre María Raquel
vilanova romero inma
Vilar Figueroa Jesús
vilar rodriguez ruben
Vilar Rodríguez Silvia
Vilas Fernández María de las Mercedes
vilas meis diana
villanueva Pastoriza Mª Lourdes
villar cendón manuel
Villar Poza Mª Elena
villarquide Jevenois Ana María
VILLASANTE DE PEDRO CARMEN
Villasenín Sánchez Pablo
Villaverde Méndez Alberto
Villaverde Vayá José Antonio
vites abilleira fernando
VITURRO FAJARDO EVA MARIA
Vizoso González Xoán Carlos
YAÑEZ NAVARRO MONICA